Z ogromną satysfakcją pragniemy podzielić się wyjątkową wiadomością z 8. Archiproducts Award. Jest to elitarne wydarzenie, które skupia postaci w światowym designie i architekturze. Podczas tegorocznej edycji nasz panel ścienny SCURETTO (marka Noël & Marquet) został uhonorowany Archiproducts Design Award 2023 w kategorii "Wykończenia".

To już kolejna nagroda dla naszych paneli. Przypominamy w tym momencie, że kolekcja paneli ATMOSPHERES, której częścią jest też panel SCURETTO,  zdobyła prestiżową nagrodę w tegorocznej edycji Red Dot Design Award!

SCURETTO - zwycięski design

Panel SCURETTO został stworzony przez renomowanego projektanta, Bertranda Lejoly. Swoją formą nawiązuje do struktury mineralnej i ciętego kamienia. Panel charakteryzuje się subtelnymi nacięciami, które pozwalają na niemal nieskończone możliwości kombinacji. Można go powtarzać, odwracać, obracać, wstawiać, co pozwala na tworzenie modułowych i asymetrycznych kompozycji.

Panel SCURETTO wykonany jest z poliuretanu, co sprawia, że jest lekki, wytrzymały i łatwy w montażu. Wymiary panelu wynoszą 380 x 14,5 x 1135 mm.

Do uzupełnienia kompozycji ściennych z panelem SCURETTO stworzone zostały specjalne profile wykończeniowe FL11 i WL10, które dodatkowo poszerzają zakres możliwości aranżacji.

Można go zamówić na naszej platformie esztukaterie.pl

Doskonałość, kreatywność innowacja marki  Noël & Marquet

Wydarzenie Archiproducts Design Award szeroko łączy twórcze środowiska, które za cel stawiają sobie tzw. #DesignExcellence i #InnovationInDesign.

Obecność w takim gronie jest już ogromnym wyróżnieniem. Jak podkreślał Mattia Mocellin, przedstawiciel marki  Noël & Marquet, naszą misją jest takie skupienie się na materiałach, aby wykorzystywać je w odpowiedzialny sposób,a także stworzenie symbiozy dla nowych i istniejących już rozwiązań.

Dodatkowo, z radością informujemy, że nasz partner współpracy, Studio Pepe, z którym mieliśmy przyjemność współpracować podczas tegorocznego Tygodnia Designu w Mediolanie, zostało uznane za Projektanta Roku. To zasłużone wyróżnienie dla studia za ich silną ikonograficzną tożsamość, eksperymenty z kolorami i materiałami, oraz nieustanne dążenie do innowacji i doskonałości w dziedzinie designu.

Zapraszamy do współpracy:  https://esztukaterie.pl/dla-architekta/

Wykorzystane produkty

Zapraszamy na zakupy