Produkty firmy NMC są obecne na rynku pod marką NOËL & MARQUET.

Marka NOËL & MARQUET reprezentuje dziesięciolecia doświadczenia belgijskiej firmy NMC.

Historia firmy rozpoczęła się w 1950 roku, kiedy przedsiębiorca Gert Noël założył firmę w małej wiosce w Belgii.

Nazwa marki nawiązuje do założycieli firmy GERT NOËL i RAYMOND MARQUET.

Obecnie firma NMC jest międzynarodową grupą, liderem w rozwoju, produkcji i sprzedaży pianek syntetycznych.

Oferta marki dzisiaj, w sektorze szeroko rozumianej sztukaterii, to pełna gama gzymsów, listew panelowych, paneli ściennych, listew przypodłogowych i profili do oświetlenia pośredniego. Bogactwo rozwiązań i zastosowań tych produktów pozwala na zagospodarowanie każdej części ściany, od podłogi do sufitu i przekształcenie każdego pomieszczenia w wyjątkową przestrzeń pełną charakteru i osobowości. Od gładkich i czystych, po ekscentryczne i ozdobne oraz wszystko pomiędzy, różne elementy pomagają kształtować prawdziwie spersonalizowane wnętrza, zarówno nowoczesne, jak i klasyczne.

Bez względu na to, które elementy wybierzesz, nasze produkty nigdy Cię nie zawiodą. Inżynierowie, projektanci i pracownicy działu produkcji nie ustają w wysiłkach, by każdy produkt spełniał wysokie normy jakości marki NOËL & MARQUET. Ponad 70-letnie doświadczenie i innowacyjne podejście zapewniają produktom marki NOËL & MARQUET niepowtarzalność, wyjątkową atrakcyjność i najwyższą jakość.

NMC, jako firma rodzinna, zawsze była świadoma swojej odpowiedzialności wobec przyszłych pokoleń. Przyjęła zobowiązania w zakresie efektywności energetycznej, zrównoważonego rozwoju i ochrony klimatu, dlatego kontroluje każdy etap pracy i dąży do jego optymalizacji: od opracowywania produktów NOËL & MARQUET, przez procesy ich wytwarzania, aż po sprzedaż: 

 

 

Zapraszamy na zakupy