Ciemne linie, wyrazista architektura, wyróżniający się design - tak można krótko opisać naszą nową kolekcję listew dekoracyjnych. W dowolnym pomieszczeniu, w każdym stylu, nasza kolekcja BLACK pomaga tworzyć eleganckie, ponadczasowe i wyjątkowe wnętrza.

W naszych czarnych panelach oświetleniowych łączymy pozornie przeciwstawne i wzajemnie wykluczające się koncepcje. Nasze czarne profile oświetleniowe są uosobieniem nowego, hybrydowego podejścia do dekoracji i oświetlenia, które podnosi jakość wnętrz w sposób niezwykły.

Poznajcie bliżej elementy tej niezwykłej kolekcji:

IL10 BLACK: Elegancja w Prostocie

Prosty i liniowy design cokołu IL10 BLACK, w połączeniu z delikatnie matowym wykończeniem, stanowi idealne tło ścian. Światło wydobywające się z góry podkreśla ich teksturę i ich strukturę. Naturalne materiały ścienne, takie jak drewno, kamień czy beton, zyskują nowy wymiar pod wpływem promieni światła padających na ich powierzchnię. Prosty design listwy nadaje mu dużą wszechstronność; może być montowany w różnych kierunkach i na różnych częściach ściany. W niskiej, przypodłogowej instalacji, IL10 płynnie łączy się z przestrzenią, gdzie sztuczne i naturalne źródła światła doskonale się uzupełniają.

IL11 BLACK: Stabilność i Nowoczesność

Dzięki swoim geometrycznym kształtom, ostrych krawędziach i czarnemu wykończeniu aż do rdzenia, IL11 BLACK wyraża stabilność i nowoczesność w designie cokołów. Wbudowany w bok cokołu dyfuzor łączy zarówno funkcjonalność, jak i dekoracyjny charakter, pozwalając na różne efekty świetlne w zależności od wybranego sposobu montażu. Światło rozproszone przez czarny dyfuzor powiększa przestrzeń, dodając jej ciepła. Grając kolorami i światłem, wnętrza mogą stać się prawie iluzją optyczną.

IL12 BLACK: Prosty, Elastyczny, Uniwersalny

Ten element, w swojej sile opartej na prostocie, sprzyja kreatywnym projektom ścian i pozwala na łatwe rozprzestrzenianie światła w pomieszczeniach. Cechą wyróżniającą ten element jest jego neutralność, co sprawia, że ma wiele możliwości zastosowania; IL12 BLACK może być instalowany na wszystkich częściach ściany, a nawet na meblach. Charakterystyczne czarne wykończenie czyni go ulubionym elementem, kiedy chodzi o dodanie przestrzeni ciepła i intymności.

FT2 BLACK: Minimalizm z Nowoczesnym Twistem

Kubiczny, solidny i wszechstronny. FT2 BLACK łączy siłę minimalistycznego designu z nowoczesnym akcentem. Oczywiście, wszystko w czarnym wykończeniu. Prosty i pewny siebie design sprawia, że ten element jest odpowiedni do każdego pomieszczenia i do każdego stylu wnętrza. Jako elegancki i smukły element, czarny cokół może pomóc w tworzeniu silnych kontrastów z jaśniejszymi ścianami lub wprowadzić subtelny balans w ciemniejszym otoczeniu. Czarny dyfuzor jest prawie niewidoczny, gdy światła LED są wyłączone, a gdy są włączone, emituje zupełnie inny odcień światła. Absorbując więcej światła niż jego biała wersja, czarny dyfuzor emituje jednolite, miękkie światło, unikając konfliktu jasności z czarnymi profilami.

Ważne jest podkreślenie, że listwy BLACK są wodoodporne, przez co doskonale nadają się także do łazienek i salonów kąpielowych.

Listwy  IL10IL11IL12 BLACK są standardowo wyposażone w czarne dyfuzory, ale na życzenie mogą być dostarczane także z białymi dyfuzorami, co pozwala uzyskać bardziej intensywne i kontrastujące efekty oświetleniowe.

Design, Technologia i Ekologia 

Wszystkie elementy kolekcji BLACK są wykonane z wysokiej gęstości polistyrenu. Profile zawierają materiał z recyklingu i są w 100% przetwarzalne. Czarny dyfuzor jest wykonany z poliwęglanu i również w 100% nadaje się do recyklingu. Ponadto, wszystkie nasze cokoły otrzymały jakość certyfikatu "Blauer Engel" oraz eko-etykietę, jako produkty niskiej emisji, bezpieczne dla zdrowia.

Wykorzystane produkty

Zapraszamy na zakupy