W tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Red Dot Design Awards, jury doceniło także produkty marki NOËL & MARQUET. Są to nowe panele ścienne Atmospheres Dorique, Canelé S i Canelé L, a także pasujące do nich profile wykończeniowe WL10 i FL11, dostępne już na naszej platformie esztukaterie.pl

Innowacyjna sztukateria

W konkursie, od zawsze, nagradzane są  produkty, które wyróżniają się jakością, ergonomią i innowacyjnością. W panelach Atmospheres Dorique, Canelé S i Canelé L, oprócz tych wszystkich cech, jury dostrzegło i doceniło także  modułowość kolekcji. To właśnie ona pozwala na tworzenie dowolnych zestawień, kombinacji i wzorów. W połączeniu z profilami (także nagrodzonymi WL10 i FL11) stwarza nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni.

Jaka jest współczesna sztukateria?

Nagroda Red Dot Award potwierdza, że dotychczasowe postrzeganie tradycyjnych elementów dekoracyjnych się zmienia. Coraz częściej znajdujemy sztukaterię w nowoczesnych wnętrzach, jako element przełamujący styl.

Sama sztukateria też się zmienia. Nagrodzone panele ścienne Atmospheres pokazują, jaki dialog aktualnie prowadzą ze sobą klasyka i nowoczesność. Bertranda Lejoly, beligiski projektant kolekcji, też mocno podkreśla, że zaprojektowane przez niego panele mają pasować do każdego wnętrza, ale bez efektu przytłoczenia i dominacji. Mają intrygować!

Zobaczcie nagrodzone produkty:

 

Red_Dot_Design_2023_2

 

Red_Dot_Design_2023_2

 

Red_Dot_Design_2023_2

Zapraszamy na zakupy