Porady eksperta to nie tylko artykuły poradnikowe. To także darmowe konsultacje z projektantem wnętrz i ...

nie tylko. Zobacz w jaki sposób, w jakim zakresie, oraz w jakich terminach możesz w pełni korzystać z moich porad dostępnych na tej stronie. 

 

1. Artykuły poradnikowe i inspiracyjne 

W sekcji porad eksperta będę dzielić się z Tobą wiedzą na temat sztukaterii, jakiej nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. Będę inspirować, zdradzać sprytne triki, pisać o trendach i niestandardowych zastosowaniach listew, a także rozwijać tematy, które będą się często powtarzać na czacie dostępnym na stronie. Odwiedzaj stronę regularnie aby być na bieżąco.

 

2. Konsultacje z projektantem wnętrz na czacie 

Dodatkowo, w każdy poniedziałek w godzinach 11:00-13:00 (oprócz miesięcy wakacyjnych- lipiec i sierpień) będę dostępna dla Ciebie na czacie dostępnym na stronie. W tym czasie możesz skorzystać z darmowych konsultacji online z zakresu zastosowania sztukaterii- niestandardowych rozwiązań, dopasowania do stylu wnętrza, zrealizowania szybkiej metamorfozy, zastosowania sprytnych trików, szukania inspiracji czy pytań dotyczących aspektów technicznych. 

 

3. Zniżka na usługi projektowe w BE. design studio

Ekstra bonusem dla osób, które zdecydują się na zakup sztukaterii na naszej stronie jest zniżka w wysokości 10% na kompleksowy projekt wnętrza lub konsultacje Feng Shui w moim studio BE. design. Zapraszam serdecznie :)

 

Anna Poprawska

Anna Poprawska

Projektant wnętrz, konsultant Feng Shuii właściciel studia projektowego
BE. design
o autorce

Zapraszamy na zakupy